Главная » Файлы » Дітям і батькам

ПОРАДИ БАТЬКАМ
01.25.2016, 10:53 PM

✔Порада найголовніша - хвалимо на людях, лаємо наодинці!

 ✔ Теж важливо - лаємо не дитину, а її вчинки!

 ✔Не «нападаємо» на дитину всією родиною!

 ✔Не шкодуємо тут же, якщо вилаяв батько, тримаємо нейтралітет ... хоча б деякий час.

✔ Радьтеся з дитиною з питань, що стосуються вашої родини: що приготувати до обіду, як краще провести вихідні, які меблі купити в будинок і т.д.

 ✔Создайте в сім'ї традицію успішних переговорів. Запитайте свою дитину, що вона відчуває, коли бере участь у прийнятті рішення нарівні з дорослими.

✔Давайте будемо говорити нашим дітям про те, як ми їх любимо!

 ✔ Розділіть, для себе в першу чергу, ставлення до своєї дитини і до її вчинків.

✔Поговоріте з нею про її реальні досягнення і про почуття, які у неї виникали під час процесу і при отриманні результату.

 ✔Чаще хваліть свою дитину за кожну дрібницю, пояснюючи, за що ви її хвалите. Кажіть їй приємні визначення, що закріплюють хорошу поведінку: «старанний учень», «творчий хлопчик», «акуратна дівчинка», «наполеглива людина» і т.д.

✔Якщо ваша дитина на вас образилася, попросіть у неї пробачення і скажіть про те, як сильно ви її любите. Батько, здатний вибачитися перед дитиною, викликає у неї повагу, і відносини стають ближчими і щирими.

 ✔Важливо, щоб дитина вміла гроші рахувати, витрачати, економити, отримувати задоволення від покупок, ставитися відповідально до сімейних грошам, поважати працю і тих, хто трудиться. І тоді, коли вона виросте,  навчиться заробляти гроші і забезпечувати свою сім'ю

Категория: Дітям і батькам | Добавил: Admin
Просмотров: 205 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/6
Всего комментариев: 0
avatar